trarende

BLOG

Cuma, 28 Eylül 2018 10:46

Eximia hr 77

Yazan
Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Çağımızın en son teknolojisi olan eximia hr 77 ile artık vücut şekillendirmesi, sarkık olan bölgelerin toparlanması, en önemlisi ise veremediğimiz kiloların artık yağ hücrelerini harekete geçirerek 7 günde sonuç gösteren cihazdır.

Vücutta belirli bölgelerde biriken yağların azaltılması için uygulanan yöntemlerdir aslında bölgesel incelme. Tabi vücut yapısı kişiye göre değişir.

Eximia HR 77 Bölgesel Zayıflama Yöntemi

Eximia Hr 77 farklı cihazların yaptığı işlemi sadece kendi bünyesinde toplayan cihazdır. Ayrı ayrı uygulamada kullanılan cihazların yaptığı işlemi tek makinada toplaması hem zaman kaybını önlemek hemde tedavi gören kişiyi fazla sıkmadan uygulamayı gerçekleştirmek. Uygulama hem mikrodermoabrasyon sistemiyle cilt ölü hücrelerden arındırılmakta hemde cildin oksijen alması sağlıyor. Sonraki aşamada Laserporasyon (iğnesiz mezoterapi) yöntemi ile yağ hücreleri dışarı atmaktadır. Uygulama lenf akışının hızlanmasını sağlamakta ve aynı zamanda selülit ve çatlaklarda azalma sağlamaktadır. Eximia Hr 77’nin en önemli özelliği ise 7 günde %40 ile %45 oranında yağ yakmamızı sağlıyor.

Op. Dr. Banu AKSOY tarafından gerçekleşen bu işlem için randevu alabilirsiniz.

Okunma 2171 kez Son Düzenlenme Salı, 09 Ekim 2018 23:01
Bu kategorideki diğerleri: « Yaz Biterken Cilt Onarımı EXIMIA »

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

YASAL UYARI;  Sitedeki bilgiler, belgeler,resimler ve tümü tedavi amaçlı olmayıp, sadece bilgi amaçlıdır. 

İletişim için... Telefon: +90 555 010 8382, +90 216 510 8382 Mail: info@drbanuaksoy.com

SİTEDE ARA!